Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

20 Temmuz 2018

AYEDAŞ, Haziran ayında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürdü

AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası'nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Haziran ayında bakım ve onarım çalışmalarına devam etti

AYEDAŞ, elektrik dağıtımı hizmeti sağladığı İstanbul Anadolu Yakası'nda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, bakım ve yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir kent için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'da Haziran ayında 5969 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren AYEDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 44,4 kilometrelik hattın bakımını yaptı. Kentte 80 elektrik panosu ve 6 trafo merkezinde yenileme çalışması tamamlandı. Ayrıca 132 dağıtım merkezinin de bakımı gerçekleştirildi.

AYEDAŞ, Haziran 2018'de yeni yatırımlara da hız verdi. İstanbul Anadolu Yakası'na 11,1 kilometrelik yeni kablo döşeyen AYEDAŞ ekipleri, 17,8 kilometrelik kabloyu da yer altına aldı. Kentte, 4677 yeni aydınlatma armatürünün montajı da tamamlandı.

AYEDAŞ'ın İstanbul Anadolu Yakası'ndaki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Yükleniyor

yükleniyor