Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Ayedaş Hakkında

İş ve Staj Olanakları

Ayedaş’ta İşe Alım Olanakları

AYEDAŞ olarak çalışanlarımızla bütünleşen kurum kültürü çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Başarı ve üstünlüğün nitelikli insan kaynağı ile sağlanacağının bilincindeyiz. Bu bilinçten hareketle şirket ihtiyaçları ve stratejileri doğrultusunda “uygun işe uygun insan” yaklaşımı ile kurguladığımız işe alım sürecimizi kurum kültürü, şirket hedefleri, pozisyona özel yetkinlikler, bilgi ve deneyim bazında en uygun adayı bulup yerleştirecek şekilde şirketimizin İnsan Hakları Politikasına uygun olarak fırsat eşitliğini gözeterek yürütmekteyiz.

AYEDAŞ içerisinde bulunan tüm açık pozisyonlar, kariyer portallarından, birlikte çalışılan danışmanlık şirketlerinden, iç ilan sistemi yöntemiyle veya Sabancı Holding web sitesinde yayınlanan insan kaynakları ilanları ile duyurulmaktadır. Adaylar tarafından yapılan tüm başvurular, veri tabanında saklanmaktadır. Pozisyonun gerektirdiği niteliklere uyan adayların işe alım süreci başlatılır. İşe alım sürecimizde bütün adaylarımızın pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere, kurum kültürüne ve değerlerimize sahip olmaları beklenmektedir.

Büyük bir çoğunluğu dijital olarak yürüttüğümüz işe alım sürecimizde ihtiyaca yönelik farklı envanterler, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil sınavı, vaka çalışması sunumu, değerlendirme merkezi uygulamaları gibi çeşitli araçlardan yararlanıyoruz.

Açık pozisyonlarımızı Kariyer.net ve Linkedin'den takip edebilirsiniz.

Ayedaş’ta Staj Olanakları

AYEDAŞ olarak içinde bulunduğumuz topluma hizmet etmeyi önemsiyoruz. Yaşı, cinsiyeti, görevi ne olursa olsun herkesin katkısıyla bu güce ulaşıyoruz. Bu nedenle staj programımızı sadece yeni nesillere iş hayatını tanıma imkanı sunduğu için değil, ülkemize sağladığımız katkı nedeniyle önemsiyoruz.

SPARK Staj Programlarımız kapsamında staj deneyimini yalnızca bir kariyer basamağı olarak değil, bireysel gelişiminin de bir parçası olarak gören tüm genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz.

ENTER Aday Mühendis Programı

Yeni nesil yetenek yönetimi programımız Enter ile üniversitelerin, dördüncü sınıf ve yüksek lisans elektrik elektronik mühendisliği öğrencilerine enerji sektörünü ve Enerjisa Dağıtım süreçlerini deneyimleyecekleri fırsatlar sunuyoruz. Bir yıl boyunca devam eden Yatırım Yolu, Müşteri Yolu ve Şebeke Yolu olarak adlandırılan bölümlerde rotasyonlu olarak görev alan aday mühendisler, dağıtım bünyesindeki tüm mühendislik görevleri hakkında bilgi edinirken, kendilerine atanan yetenek koçları aracılığıyla hem mentorluk desteği alıyor hem de ilgi alanlarını keşfedebilme olanağı yakalıyor. Bir yılın sonunda birçok aday mühendis yoluna Enerjisa çalışanı olarak devam ediyor.

Yükleniyor

yükleniyor